Novinky

Máme černopálená štěňátka

Po delší odmlce se nám opět narodila štěňátka v barvě černá s pálením:
19.9.2017 porodila Rumajda Majda Valentinka 4 štěňata - 3 pejsky a 1 fenečku. Fenečka a dva pejsci jsou černopálení, jeden pejsek je barvy tmavého divočáka. Otcem je králičí Devil z Hradu Ronova. Štěňátka budou k odběru od poloviny listopadu. 
23.9.2017 se narodila 4 štěňátka králičí Fame Blue Tapsaga. Všechny štěňata jsou ve zbarvení černá s pálením, 2 kluci a 2 holčičky. Otcem je Desetníček Valentinka. Odběr bude možný od konce listopadu. 

Amálka má štěňátka

V neděli 17.9.2017 se Amálce narodila 3 štěňátka. Otcem je červený pes Cecil Mottl Vitoraz. Narodil se 1 pejsek a 2 fenečky. Všechna štěňátka jsou červená po tatínkovi s černopáleným genem po mamince. Odběr bude možný od poloviny listopadu.  

Kačenka má štěňátka

12.9.2017 se Kačence (Okurčička Valentinka) narodilo 7 štěňátek - 3 kluci a 4 holky. 4 štěnda jsou červená, ostatní mají barvu divočáka. Otcem je červený trpasličí Bramboráček Valentinka. Odběr bude možný v druhé polovině listopadu. 

Klubová výstava Nepřevázka 2015

7.6.2015 Klubová výstava jezevčíků Nepřevázka:

iPhone Valentinka - CAC, Klubový vítěz
Hurvínek Valentinka - CAC
Okurčička Valentinka - CAC
Fame Blue Tapsaga - VD 

největší radost nám udělal Matýsek Valentinka a jeho páníčci, který spolu vybojovali CAC a navíc i titul Klubový vítěz. Na naprosté výstavní laiky skvělý výkon a jen doufám, že to nebylo poslední výstavní klání. Matýsek je fešák :-)

Národní výstava Mladá Boleslav 2014

Dnešní Národní výstava v Mladé Boleslavi:
Kačenka (Okurčička Valentinka) - V1, CAJC, BOJ
Figy (Fame Blue Tapsaga) - V1, CAJC, BOJ
Amálka (Lentilka Valentinka) prošla úspěšně bonitací s hodnocením: oko tmavé, vyrovnaná povaha, barva černá s pálením, vellikost trpasličí OH 34 cm, plnochrupá, ideální průběh hřbetní linie, vynikající mechanika pohybu, mimořádně ušlechtilá hlava. 
A opět gratulace Nanukovi - V1, CAJC 

 

Adresa

Svárov u Unhoště, asi 10 km od Prahy směrem na západ,
hned vedle potoka (pozor, v létě často vysychá)

Facebook

Samozřejmě nás najdete i na facebooku.

Facebook Valentinka kennel facebook

Volejte na mobil:

+420 603815473

Jste zde: Home Novinky