Štěňata aktuálně

V současné době je možno si rezervovat štěňátka ze 4 vrhů:

vrh Y - nar. 12.9.2017, otec je červený trpasličí Bramboráček Valentinka, matka trpasličí hnědá divočanda Okurčička Valentinka. Narodilo se 7 štěňátek - 3 pejsci a 4 fenečky.
2 fenečky jsou červené, 2 mají barvu tmavého divočáka, 1 pejsek je barvy divočáka, 2 pejsci jsou červení. Volná je 1 červená holčička a 1 červený pejsek. Odběr možný ihned. 

vrh Z - nar. 17.9.2017, otec červený trpasličí Cecil Mottl Vitoraz, matka černopálená trpasličí Lentilka Valentinka. Narodila se 3 štěňátka:
pejsek Zrzeček - červený, fenečky Zrzečka a Zrzka, obě také červené barvy. Zatím jsou volné obě fenečky. Odběr možný ihned.

vrh Ž - nar. 19.9.2017, otec králičí divočák Devil z Hradu Ronova, matka trpasličí červená Rumajda Majda Valentinka. Narodila se 4 štěňátka:
pejsci Želé, Žervé a Žuzu - 2 barvy černé s pálením, 1 barvy tmavého divočáka, fenečka Žvejkačka - černá s pálením. Volní jsou 2 černopálení pejsci. Odběr možný od 26.11.2017. 

vrh A - nar. 23.9.2017, otec králičí hnědý s pálením Desetníček Valentinka, matka králičí černá s pálením tygrovaná Fame Blue Tapsaga. Narodila se 4 štěňátka:
pejsci Amarounek a Aspíček - oba černí s pálením, fenečky Ančovička a Andulička - obě černé s pálením. Volný je 1 pejsek a 1 fenečka. Odběr možný od 26.11.2017.

Fotky ke všem vrhům najdete na našem FB


Naše chovatelská stanice není příliš velká a proto mohu všem svým miláčkům i jejich vrhům věnovat tu nejlepší péči. Pejsci s námi bydlí v domě, kde mají svůj vlastní pokoj. V tomto pokoji bývají v době naší nepřítomnosti nebo v noci. V ostatní čas jsou s námi v domě, na zahradě nebo na procházce v lese. Nemáme žádné kotce a naši psi jsou s námi v maximálním kontaktu. Pravda, někteří spí i v posteli, ale jen tak 3-4 ;-). Psy milujeme a je to náš život. 

Všechna štěňata odchováváme uvnitř v domě s volným přístupem na zahradu, pravidelně je odčervujeme, před odchodem prodělají základní očkování, jsou čipovaná, tetovaná, mají vystavený Pet-pas a jsou ošetřena proti vnějším parazitům a zkontrolována veterinárním lékařem. Naším hlavním veterinářem je MVDr. Láznička. Štěňátka jsou v kontaktu s dětmi a dbáme na perfektní socializaci. S novými majiteli uzavíráme kupní smlouvu, poskytujeme sepsané základní informace o výživě a výchově, majitelé obdrží i základní výbavičku - krmení, mističku, obojek, hračku, pelíšek atd. Budoucí majitelé mají možnost se na štěňátka i rodiče přijet kdykoliv podívat - návštěvy jsou vítané, čím více, tím lépe. Odchováváme pouze štěňátka s rodokmenem. Součástí kupní ceny je i celoživotní chovatelský servis, který zahrnuje úpravu srsti (trimování), stříhání drápků apod., dále všechny možné rady a porady, pomoc s výchovou a výcvikem a možnost hlídání v době dovolených nebo jiné nepřítomnosti majitele (vše samozřejmě bezplatně). Na našich štěňátkách nám záleží po celý jejich život a jsme rádi, pokud s námi zůstanou majitelé v kontaktu a občas se přijedou se svým mazlíčkem pochlubit. Snažíme se, aby naše štěňátka byla zdravá, aktivní, veselá a svým novým majitelům přinášela spoustu radosti a legrace.

stene01 stene02 stene03 stene04 stene06

 

Adresa

Svárov u Unhoště, asi 10 km od Prahy směrem na západ,
hned vedle potoka (pozor, v létě často vysychá)

Facebook

Samozřejmě nás najdete i na facebooku.

Facebook Valentinka kennel facebook

Volejte na mobil:

+420 603815473

Jste zde: Home Štěňata Štěňata aktuálně